Hardvér

Pred samotnou kúpou PC, vám navrhneme optimálnu zostavu, a to buď podľa vašich konkrétnych požiadaviek, alebo podľa vašich finančných možností, samozrejme, v čo najlepšom pomere cena / výkon. Skompletovanú a predinštalovanú zostavu vám prinesieme, zapojíme a predvedieme priamo u Vás doma alebo v kancelárii.

Celkový výkon počítača je daný výkonom jeho najslabšej časti, preto je treba posudzovať výkon jednotlivých častí systému, ktorý je zložený z :

Na základe týchto kritérií a pomeru cena / výkon sme navrhli 3 typy PC zostáv. (Basic, Classic, Profi).

RalCom – Basic v cene už od 300,- € s DPH.
Každý, kto uvažuje o nákupe počítača, sa snaží nájsť čo najvýhodnejšie riešenie. Ak ste v minulosti hľadali skôr lacný počítač, boli ste odkázaní na nákup použitého počítača alebo výbehového modelu. Počítače rady BASIC sú konštruované tak, aby vám umožnili s minimálnou investíciou používať súčasný softvér a v budúcnosti prejsť na vyšší výkon.
RalCom – Classic v cene od 650,- € s DPH.
Na svoju každodennú prácu potrebujete dostatočne výkonný počítač, ktorý vám zaručí, že budete schopní pracovať i s novovytvoreným softvérom. Rad CLASSIC je konštruovaný tak, aby vám tento výkon poskytol. Je zameraný na použitie v kancelárskych a firemných aplikáciách, na prístup k službám internetu, kde oceníte overené technológie za zaujímavú cenu. Náročnejší domáci užívatelia ocenia kvalitu systému, ktorý im umožní plne si vychutnávať multimediálne aplikácie a široké spektrum najnovších programov a hier. Vzhľadom na rozsah možností rozšírenia, vaše PC môže tzv. rásť s vami. Pri nákupe využívajte výhodnejšie ceny na nákup ďalšieho vybavenia a doplňte ho o výkonnejšiu grafickú či satelitnú kartu, tlačiareň s výstupom vo foto kvalite, digitálny fotoaparát a mnoho ďalších doplnkov.
RalCom – Profi v cene od 830,- € s DPH.
Nekompromisná pracovná stanica pre všetkých, ktorí požadujú absolútnu špičku, ktorú môžu v súčasnosti mať. Najlepšia podpora multimédií, vynikajúca rozšíriteľnosť a absolútna spoľahlivosť pre všetkých, ktorí potrebujú, alebo chcú najvyšší možný výkon a najnovšie technológie. Pre podniky predstavuje táto zostava profesionálne riešenie s maximálnym výkonom a rozšíriteľnosťou. Je možno ju použiť ako počítač na vizuálnu komunikáciu, na tvorbu publikácií (DTP), na projektovanie (CAD). Počítačovým nadšencom v domácnostiach ponúkame maximálne využitie multimédií, digitálneho videa a fantastické zážitky počas hrania nových počítačových hier.
Široké portfólium
V portfóliu spoločnosti nechýba ani ucelená ponuka značkových počítačov, ako sú Hewlett Packard, Asus, Acer, MSI, Prestigio, Lenovo, HAL300, DELL a TOSHIBA, s ktorými získate výrobok pripravený poskytnúť vám aj tie najnáročnejšie aplikácie požadované dnešným svetom modernej komunikácie. Ponúka najmodernejšiu technológiu, dlhú životnosť a nízke prevádzkové náklady.


Ralcom